top of page

50 závoďáků na startu EtapákuNávrat legendárního Etapáku v krosové podobě by se vyprdoal s největší pravděpodobností dvakrát, nicméně situace v Cíli neznámém a možnosti organizátorů nakonec zastavily startovku na čísle 50.


Jak jsme očekávali, všichni přihlášení zaplatili startovné v termínu, tj. do 10.3.2021 a další registrace se tak otevírat nebude.


Nicméně šance na účast v závodě umírá vždy až poslední. Na startovce je řada zahraničních borců, jejichž účast vzhledem ke COVID situaci bude do poslední chvíle nejistá. Současně nelze vyloučit, že někdo vypadne na poslední chvíli a tak dále a tak dále.


Takže zpráva všem zájemcům o start na Etapáku zní – pošlete nám mail na etapak@etapak.cz (pár jsme jich již dostali), a pokud se uvolní místo na startovce, dáme vám včas (nebo na poslední chvíli) vědět.


Pokud jde o situaci v naší krásné malebné zemičce, Blaničtí rytíři zatím ještě nevyjeli (alespoň tak zni zprávy od Vlašimi), a tak s Etapákem v původním termínu 6.-9.5.2021 stále počítáme.


Pokud by se nemohl z COVID důvodů uskutečnit, je náhradní datum stanoveno na 14.-17.10.2021. Bude možná o malinko chladněji než v květnu, zato ale krásně, protože v Cíli neznámém je podzim opravdu nezapomenutelný.


A pro ty, kteří se na závod nedostanou zůstává dobrou zprávou, že vše bude vysíláno živě prostřednictvím GPS sledování jednotlivých borců. Těch se tedy sejde na startu padesát z pěti států, a to včetně silničářských koloběžkových velmistrů Tomáše Pelce, Michala Kulky, Fina Alpo Kuusista a Holanďana Adriaana Ringoira.


A takto tedy vypadá finální STARTOVKA.

155 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page