top of page

KICKBIKE slaví 25 let


Kickbiku je letos 25 let. Otevíráme 25. sezonu dnes již nejstarší značky "velkých" koloběžek.


Čtvrt století, které začalo v dobách, kdy na světě bylo pramálo lidí, kteří vůbec věděli, co to koloběžka je, natož aby ji každodenně využívali ať již k čemukoliv.


Značek koloběžek se od té doby objevilo opravdu hodně. Některé přežily, většina však nenávratně zmizela v propadlišti dějin. Byznys přitvrdil, ale radost stále zůstává.


Alpo Kuusisto, nejlepší distanční koloběžkář historie a bývalý spolumajitel Kickbiku kdysi řekl, že koloběžky jsou pouze pro ty, kteří jsou poctiví sami k sobě. Nikdo jiný by totiž v dnešní době na koloběžku nestoupl.A právě proto Hannu, Alpo a také my u koloběžek zůstáváme. Stále nás baví potkávat lidi, kteří jsou stejní jako my. Takové, kteří "nikdy nevyrostou" ze svých klukovských a dívčích let. Proto také nový claim pro pětadvacátou výroční sezonu - #nevergrowold.


Mějte parádní rok 2019 ať již na Kickbiku nebo na jiném stupátku mezi dvěma koly. Letos nás toho čeká opravdu hodně, máte se nač těšit! #nevergrowold #kickbike25 #kickbike #ZijuSvujPribeh17 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page