top of page

Trika, čepice, bicáky a další

Vážení přátelé,

Do startu Etapáku zbývá měsíc a kousek. Zda se uskuteční v plánovaném termínu, není zatím jasné, nicméně přípravy probíhají normálně, jako by se uskutečnit měl.


Víkend po Velikonocích se odebíráme na finální čisté trasování závodu, takže následovat pak bude smršť fotografií a videí z toho, co vás čeká a nemine.


Před tím ještě pár slibovaných hadříků do vaší šatny.


Etapákové triko ve stylu Mirka Dušína

s vyšívaným logem Etapáku a letopočtem, krásně lněné až bavlněné. Pro fajnšmekry možná i s kapsou ve stylu l´Eroica (je v jednání https://cz.pinterest.com/pin/377528381243127575).
Cena krásných 590,- Kč (v případě kapsy nějaké to kilíčko zřejmě navíc). V dispozici rovněž v dámském střihu.

Při pohledu na můj biceps jste zřejmě potěšeni, neboť se může zdát, že jsem nabyl svalové hmoty a nebudu tak konkurenceschopný. Nebojte, je to fingáč, klasicky jsem si udělal sval druhou rukou. Můj wattkilogram se ve skutečnosti stále drží na hranici potřebné k vítězství na Tour de France.


Čepice hip hap hop

Chlapci vyšívači nám se vzorovým tričkem zaslali rovněž dárek v podobě čepice pro mladší generace a vyznavače beden. Přestože Etapák je spíše pro milovníky country a folku a každý z vás dostane super cykločepičku, rozhodli jsme se zařadit do nabídky rovněž tento vyšívaný skvost, neboť nelze vyloučit, že jsou mezi námi též příznivci rapu a hip hap hopu. Rovněž jako model pro děti do školky to není špatné.


Cena krásných 550,- Kč. Brýle POC a chlapec nejsou v ceně, ale lze případně také sehnat.


Trika a čapky objednávejte do půlky dubna na etapak@etapak.cz a nezapomeňte uvést velikost.


A zda se pojede v květnu? Definitivně rozhodneme nejpozději v posledním dubnové týdnu dle stavu viru nad Cílem neznámým.

174 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page